Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wróciła sprawa transferu Hernandeza do Jadaru

Wróciła sprawa transferu Hernandeza do Jadaru

fot. archiwum

Wydawało się, że podpisanie przez radomski klub umowy z Michałem Kaczmarkiem zakończyło kadrowe ruchy przed sezonem 2009/2010. Okazuje się, że niewykluczone jest jednak zasilenie zespołu przez Ihosvany Hernandeza.

Rozmowy na linii pomiędzy szefami Jadaru a Kubańczykiem zostały zerwane ze względu na rzekome wygórowane warunki, jakie postawił były mistrz świata radomskiemu reprezentantowi w PlusLidze. Jak dowiedział się RadomSport.pl sprawa Kubańczyka została jednak podjęta przez trenera Jana Sucha i prezesa klubu Tadeusza Kupidurę . – Co prawda na początku pojawiły się informacje, że nie mogliśmy się porozumieć. Tymczasem zawodnik wyraża ogromną chęć reprezentowania Jadaru – podkreśla prezes klubu.

 

Dużą rolę w tej sprawie odgrywa także fakt, że radomski klub reprezentować będą również Sirianis Mendez Hernandez oraz Maikel Salas Moreno , którzy są serdecznymi przyjaciółmi środkowego. – Nie ukrywam, że tego zawodnika w drużynie chętnie widziałby także szkoleniowiec zespołu. Kto wie, czy nie dojdziemy do porozumienia z Resovią i nie oddamy jej Grzegorza Kosoka, który miałby tam szerokie perspektywy? W Radomiu natomiast Hernandez na pewno zrobiłby kawał dobrej roboty – przekonuje Kupidura. 

Kwestia ewentualnych roszad na pozycji środkowego wyjaśni się w połowie czerwca.

 

Autorem tekstu jest Michał Podlewski

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved