Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Olli Kunnari w Olympiakosie Pireus

Olli Kunnari w Olympiakosie Pireus

fot. archiwum

Jakiś czas temu w portalach internetowych pojawiła się informacja dotycząca transferu Kunnariego do Olympiakosu Pireus. Dziś zawodnik potwierdził tę informację.

Kunnari w ubiegłym sezonie bronił barw AZS UWM Olsztyn. Był podporą drużyny, jednym z najlepszych zawodników drużyny. Szybko zyskał również sympatię kibiców. Został wybrany do Meczu Gwiazd PlusLigi.

 

Jak wiadomo, olsztyński klub boryka się z problemami finansowymi. W ubiegłym sezonie zawodnicy musieli zgodzić się na obniżki kontraktów. Jak na razie również nic nie wiadomo w kwestii sponsora w Olsztynie. 

Z drużyny odeszło trzech kluczowych graczy. Grzegorz Szymański będzie bronił barwy Delekty Bydgoszcz, Wojciech Grzyb wyjechał do Rzeszowa, a Paweł Zagumny „wylądował” w Panathinaikosie Ateny. Czekaliśmy tylko na decyzję Olliego Kunnariego. Dziś przyjmujący potwierdził, że będzie grał w Olympiakosie Pireus. – To prawda. W przyszłym sezonie będę bronił barw Olympiakosu. Podpisałem już kontrakt – mówi Fin.

 

Nie była to jedyna oferta Kunnariego. Zawodnik jednak nie chce zdradzić, które kluby go kusiły. – Miałem wiele propozycji. Jednak oferta Olympiakosu była najlepsza i to właśnie ją wybrałem – mówi.

 

Reprezentant Finlandii ma jednak nadzieję, że olsztyńska drużyna pozbiera się. – Największym waszym problemem jest brak sponsora – mówi. – Przecież żaden zawodnik nie będzie grał za darmo – dodaje. – Mam jednak nadzieję, że wszystko się ułoży i Olsztyn odbuduje swoją drużynę.

 

Kunnari chciał również podziękować kibicom. – Macie wspaniałych fanów! Chciałbym im podziękować za wszystkie miłe słowa. Na pewno was nie zapomnę! – z uśmiechem chwali sympatyków klubu.

 

Aktualnie Olli Kunnari odpoczywa w swoim domu w Finlandii. – Nareszcie mam trochę czasu dla rodziny i mogę sobie spokojnie odpocząć – mówi zawodnik, po czym musiał zakończyć rozmowę, aby iść pobawić się z córką.

 

*rozmawiał Maciej Nowocień (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved