Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jastrzębscy siatkarze dzieciom

Jastrzębscy siatkarze dzieciom

fot. archiwum

W Jastrzębskim Węglu od dwóch tygodni trwa okres roztrenowania. Siatkarze trzeciej drużyny PlusLigi znaleźli jednak czas na wzięcie udziału w kilku imprezach organizowanych w rejonie miasta z Rybnickiego Okręgu Węglowego.

W miniony piątek, 29 maja Patryk Czarnowski wziął udział w Biegu po zdrowie, organizowanym przez Gminny Ośrodek Sportu w Pawłowicach w ramach Europejskiego Tygodnia Zdrowia!

 

W najbliższy czwartek, 4 czerwca dwóch zawodników Jastrzębskiego Węgla, Paweł Rusek i Sebastian Pęcherz udadzą się z wizytą do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu Zdroju, gdzie po raz VIII organizowany jest Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom, w tym roku pod hasłem „Przygody Pszczółki Mai”. Inicjatorem tej akcji jest Fundacja ABC XXI Cała Polska Czyta Dzieciom. 

Najmłodsi mieszkańcy miasta będą mieli okazję posłuchać „Przygód Pszczółki Mai” w wykonaniu brązowych medalistów mistrzostw Polski. Będzie to z pewnością nie lada atrakcja dla przedszkolaków i miłe doświadczenie dla podopiecznych Roberto Santilliego, którzy na pewno zostaną zasypani mnóstwem pytań.

źródło: KS Jastrzębski Węgiel

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved