Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartłomiej Neroj nadal z Politechniką

Bartłomiej Neroj nadal z Politechniką

fot. archiwum

Bartłomiej Neroj będzie nadal „reżyserował” grę siatkarzy OSRAM AZS Politechniki Warszawskiej. Dwudziestopięcioletni rozgrywający, mimo kilku ciekawych propozycji z innych klubów PlusLigi, przedłużył kontrakt.

Pochodzący z Tomaszowa Mazowieckiego zawodnik jeszcze przed początkiem sezonu 2008/2009 złożył prezes Jolancie Doleckiej tajemniczą deklarację. – Teraz już mogę to zdradzić. Dałem słowo, że jeżeli będę zadowolony z gry w Warszawie, to właśnie Politechnika będzie pierwszym klubem, z którym podejmę negocjacje – wyjaśnił siatkarz. – Dziś mamy ich finał. Zdecydowałem się zostać w stolicy i grać dla „Inżynierów” jeszcze co najmniej przez rok – powiedział.

 

 Na decyzję rozgrywającego o przedłużeniu umowy wpływ miało kilka czynników. – Jestem zadowolony z poprzedniego sezonu; czuję, że zrobiłem tu krok do przodu, teraz chcę robić kolejne – ocenił Neroj. – W Politechnice pozostała zdecydowana większość zawodników z ubiegłorocznego składu. Ze wszystkimi grało mi się bardzo dobrze, co przy podejmowaniu przeze mnie decyzji miało duże znaczenie – dodał. – Wierzę, że nadchodzący sezon, dzięki temu, że znamy się dobrze, jesteśmy już zgrani i chcemy wygrywać, będzie dla nas jeszcze lepszy – zakończył.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved