Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Święto siatkówki w Łodzi

Święto siatkówki w Łodzi

fot. archiwum

Portal wychowaniefizyczne.pl wraz ze Społeczną Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi, Ogniskiem TKKF "Dzikusy" oraz Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego są po raz czwarty organizatorem Szkolnego Festiwalu Siatkówki Plażowej.

Gospodarzami szkolnego święta siatkówki plażowej jak co roku są uczniowie XII i XXV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi, którzy pod opieką nauczycieli Wojciecha Ulatowskiego, Krzysztofa Świty i Grzegorza Nowackiego będą zajmować się pełną obsługą imprezy.

 

W zawodach, które odbędą się w dniach 5-7 czerwca 2009 na boiskach na Janowie, swój udział potwierdziło 66 zespołów. Pierwszego dnia turnieju zmierzy się 29 par mikstów uczniów łódzkich szkół ponadgimnazjalnych. W dwa kolejne dni walczyć będzie 20 par męskich i 17 mikstów reprezentowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego z całej Polski. W turnieju wystąpią pedagodzy reprezentujący cały kraj począwszy od Białegostoku poprzez Szczytno, Bydgoszcz, Warszawę, Łódź, Jarocin, Częstochowę, Gliwice, Katowice, aż do Nowego Sącza. 

Patronat medialny nad imprezą objęli tradycyjnie: telewizja TOYA, serwis internetowy „Strefa Siatkówki”, portal wychowaniefizyczne.pl oraz portal Moje Miasto Łódź.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved