Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Michał Jaszewski nie dla Farta Kielce

Michał Jaszewski nie dla Farta Kielce

fot. archiwum

Dwa dni temu Gazeta Wyborcza podała, że Michał Jaszewski, przyjmujący BBTS-u Bielsko-Biała, uzgodnił warunki z Fartem Kielce, beniaminkiem I ligi. Okazuje się jednak, że do podpisania kontraktu nie dojdzie.

W rozmowie telefonicznej ze Strefą Siatkówki Michał Jaszewski zdementował informację, że ma już uzgodniony kontrakt z ekipą Farta Kielce. Przyznał, że ostatecznie nie porozumiał się z klubem. Przyczyną były warunki finansowe.

Przypomnijmy, że Michał Jaszewski jest wychowankiem STS-u Skarżysko. W poprzednim sezonie reprezentował barwy NKS/AZS Nysa, BBTS-u Bielsko-Biała. Wcześniej grał m.in. w Energetyku Jaworzno i Yawalu Częstochowa. Z klubem spod Jasnej Góry zdobył m.in. Mistrzostwo Polski i Puchar Polski.


Fart Kielce zaproponował nową umowę kapitanowi zespołu 24-letniemu pierwszemu rozgrywającemu Michałowi Kozłowskiemu. Jemu, podobnie jak drugiemu z rozgrywających Piotrowi Brojkowi i przyjmującemu Tomaszowi Drzyzdze, po wywalczeniu awansu skończyła się umowa.Kieleccy działacze chcą, aby Kozłowski został w Farcie przynajmniej na debiutancki sezon w pierwszej lidze. – Wszystko rozstrzygnie się w tym tygodniu, zastanawiam się też nad inną ofertą z tej samej klasy – mówi ostrożnie sam zainteresowany.

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved