Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > „Inżynierowie” na urlopach

„Inżynierowie” na urlopach

fot. archiwum

Siatkarze Politechniki Warszawskiej po trwającym kilkanaście dni roztrenowaniu udali się w niedzielę na zasłużone urlopy. Odpoczywać będą aż do pierwszych dni sierpnia. Niektórzy z nich urlop spożytkują na trening z kadrą.

Pracę zespołu zwieńczyło oficjalne zakończenie sezonu w partnerskim klubie Remont. Wraz z przedstawicielami innych sekcji: koszykarzami, piłkarzami ręcznymi i oczywiście siatkarkami, zawodnicy mieli okazję podyskutować o poprzednim sezonie, o perspektywach na przyszłość oraz… pograć w piłkarzyki. Na spotkaniu nie mogło zabraknąć oczywiście członków zarządu klubu. – Mam nadzieję, że za rok spotkamy się tutaj po jeszcze bardziej udanym sezonie – powiedziała do zawodników prezes Jolanta Dolecka.

 

Sezon będzie udany, jeżeli siatkarze dobrze spożytkują okres wakacyjny. – Chcemy przede wszystkim odpocząć, żeby za kilka tygodni do pracy wrócić z pełnią sił i entuzjazmem – podkreślali wszyscy zgodnie. A gdzie będą ładować akumulatory? – Na pewno w rodzinnym domu na Ukrainie – mówił radosnym głosem Serhiy Kapelus. – Na inne, typowo wakacyjne miejsca razem z rodziną również znajdziemy czas – dodawał. 

Ja na Ukrainę się nie wybieram, ale urlop wykorzystam równie dobrze – żartował Janusz Gałązka. Nie wszyscy jednak podczas urlopów będą mogli cieszyć się błogim lenistwem. Na zgrupowaniu reprezentacji Polski bardzo ciężko pracować będą bowiem Rafał Buszek, Karol Kłos, Robert Milczarek i Bartłomiej Neroj. – My będziemy cieszyć się z ciężkiej pracy. Wszyscy możemy tam wiele się nauczyć, dlatego nikt ani myśli narzekać – wyjaśnił Rafał Buszek.

 

Na treningach „Inżynierowie” – w nieco odmienionym składzie – spotkają się dopiero w pierwszych dnia sierpnia. Zabraknie na pewno środkowych Iurija Gladyra i Jarosława Teplinga, rozgrywającego Viktora Polozhevetsa i przyjmującego Karela Kvasnicki. Niewykluczone jest również kilka innych nieobecności, negocjacje umów bowiem nadal trwają. W zespole pojawi się za to kilka nowych twarzy: atakujący Jan Król, rozgrywający Wojciech Włodarczyk oraz dwóch środkowych i przyjmujący. Zmieni się też trener. Do pracy nie wróci jeszcze Krzysztof Kowalczyk, który w dalszym ciągu walczy z ciężką chorobą. Nazwisko jego następcy poznamy w najbliższych dniach.

źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved