Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Harley Marques: To ogromny sukces!

Harley Marques: To ogromny sukces!

fot. archiwum

Zwycięzcy mysłowickiego World Touru nie kryli zadowolenia na konferencji prasowej, podczas której wszystkie najlepsze duety obiecały, że za rok ponownie zagrają w Mysłowicach.

Casey Jennings: Bardzo się cieszę ze srebrnego medalu. Z pewnością wrócimy tu za rok. Chciałbym bardzo podziękować za pobyt, tutaj w Mysłowicach, gdzie spotkaliśmy fantastycznych ludzi. Tylko pogoda nas nie rozpieszczała. Zdobyliśmy srebrny medal, przegraliśmy z najlepszą parą na tym turnieju, dlatego też uważam, że ten wynik jest dla nas ogromnym sukcesem.

 

Matthew Fuerbringer:Ogromnie się cieszę, że graliśmy z parą brazylijską. Darzymy ich wielkim szacunkiem. To jest światowa czołówka, a z takimi duetami zawsze gra się bardzo trudno. Dziękuję organizatorom, sponsorom oraz kibicom za wspaniały doping. Gra i pobyt tutaj był dla nas wielkim wydarzeniem, a osiągnięty wynik – rewelacyjny! 

Harley Marques:Jestem bardzo, bardzo szczęśliwy. To ogromy sukces, a zdobycie w Mysłowicach złotego medalu jest spełnieniem naszej ciężkiej pracy i wielu godzin przygotowań. Jest to nasz drugi wspólny sukces, jeszcze nie wiem co będę robił dalej, ale w tej chwili jestem ogromnie szczęśliwy!

 

Alison Cerruti:Bardzo się cieszę!

 

Jason Gibb:Cieszymy się, że jesteśmy tutaj. Jestem po raz pierwszy w Polsce. Brązowy medal jest dla nas dużym wyróżnieniem, co mnie osobiście bardzo cieszy.

 

Sean Rosenthal:Bardzo podobał nam się turniej w Mysłowicach. Jesteśmy szczególnie zadowoleni ze swojej gry w półfinałach. Trzecie miejsce jest dla nas wielkim wydarzeniem i mamy nadzieję, ze zagramy tutaj również za rok.

 

*wysłuchała Weronika Grabowska (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved