Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Piotr Gruszka wzmocnił Delectę Bydgoszcz?!

Piotr Gruszka wzmocnił Delectę Bydgoszcz?!

fot. archiwum

Sensacyjne wieści obiegły polską telewizję. TVP Bydgoszcz podała, iż kolejnym siatkarzem, który został pozyskany w aktualnym okienku transferowym przez Delectę, jest dobrze wszystkim znany przyjmujący - Piotr Gruszka.

To kolejne wzmocnienie bydgoszczan, który wyraźnie szykują się w przyszłym sezonie do walki o najlepszą czwórkę PlusLigi.

 

Piotr Gruszka w ubiegłym sezonie reprezentował barwy tureckiego Arkasu Izmir, z którym sięgnął po Puchar Challenge Cup. Nic nie wskazywało na to, by reprezentacyjny przyjmujący zastanawiał się nad odejściem z klubu. Jednak z informacji, jakie posiada TVP Bydgoszcz, wynika, iż w przyszłym roku zawodnik ten występować będzie w zespole Delecty Bydgoszcz. 

Gruszka jest kolejnym poważnym wzmocnieniem. Na chwilę obecną nowe kontrakty z bydgoską drużyną podpisali inni kadrowicze – atakujący Grzegorz Szymański oraz środkowy Wojciech Jurkiewicz. Szeregi klubu zasilił również przyjmujący Wojciech Serafin, zaś blisko przejścia do Delecty jest także rozgrywający Paweł Woicki. Wydaje się więc, że w przyszłym roku ekipa z Bydgoszczy będzie zupełnie innym zespołem, który ma szansę powalczyć o wyższe cele niż dotychczas.

 

Według informacji TVP Bydgoszcz, kontrakt z teamem Waldemara Wspaniałego przedłużył także przyjmujący Martin Sopko, który odrzucił ofertę jednego z tureckich klubów i zdecydował się na pozostanie w polskiej PlusLidze.

źródło: SportoweFakty.pl, TVP

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved