Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga: Fart się wzmacnia

I liga: Fart się wzmacnia

fot. archiwum

Michał Jaszewski, 30-letni przyjmujący pierwszoligowego BBTS-u Bielsko-Biała, uzgodnił warunki z Fartem Kielce, beniaminkiem I ligi. W poniedziałek zawodnik ma złożyć podpis na umowie.

Tego wychowanka STS-u Skarżysko (190 cm wzrostu i 90 kg wagi) kielczanie chcieli mieć u siebie przed poprzednim sezonem. Teraz negocjacje były o tyle łatwiejsze, że byłemu zawodnikowi AZS-u Częstochowa skończył się po przegranych barażach o PlusLigę z Jadarem Radom dwuletni kontrakt w Bielsku. Jaszewski pojawił się w piątek w Kielcach, jego wymagania nie okazały się za wysokie dla działaczy Farta. Najprawdopodobniej w ekipie beniaminka I ligi będzie grał przez najbliższy sezon.

To jednak z pewnością nie ostatnia z nowych twarzy przed nowym sezonem w Farcie. Kielczanie chcieliby też zwiększyć rywalizację pod siatką. M.in. z tego powodu w czwartkowy wieczór odbył się otwarty trening dla zainteresowanych. W hali przy ul. Bocznej Dariuszowi Daszkiewiczowi pokazywało swoje umiejętności ośmiu siatkarzy. Najbardziej znani z nich to środkowi: 28-letni Marcin Kudłacik z pierwszoligowego GTPS-u Gorzów (wcześniej z AZS-u Olsztyn) mający na koncie 23 mecze w PLS-ie, 25-letni Bartosz Węgrzyn oraz awizowany przez nas jego rówieśnik z Orła Międzyrzecz Rafał Jarząbski, a także kolega klubowy Węgrzyna z Avii Świdnik – przyjmujący Zbigniew Żurek.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved