Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Harley: Taki wynik nas cieszy

Harley: Taki wynik nas cieszy

fot. archiwum

W Mysłowicach trwa turniej z cyklu World Tour. Pierwszym finalistą została para Alison/Harley. Są przez innych siatkarzy uważani za najlepszych na świecie.

Grało nam się dobrze – powiedział po meczu Harley. – Musieliśmy wskoczyć na wyższy poziom, aby pokonać Niemców, którzy są w dobrej formie. Jeśli uda się nam wznieść na wyżyny naszych umiejętności, łatwiej jest planować grę – tłumaczy. – Graliśmy tak, aby zmusić ich do błędu. Chciałbym, abyśmy zagrali tak w finale.

 

Przed półfinałowym meczem, przyszły wtedy przeciwnik Harleya, Niemiec, Julius Brink, powiedział: – Alison z Harleyem są aktualnie najlepsi na świecie. Bardzo trudno będzie z nimi wygrać. I faktycznie, było. Niemcy przegrali. Jak te słowa skomentował sam Harley? – To bardzo miło z jego strony. Bardzo dziękuję za te miłe słowa – skromnie zaczyna. – Nie wiem, czy to prawda, ale z taką grą czujemy się mocni. Jeśli będziemy trzymać ten wysoki poziom, będzie to na pewno nam sprzyjać – mówi. Harley z Alisonem jak do tej pory grają niemal perfekcyjnie. W każdym turnieju, w którym występują zajmują wysokie miejsca. – Jak na razie w czterech turniejach, w których graliśmy, dostaliśmy się co najmniej w półfinałach, a taki wynik nas cieszy – z uśmiechem na twarzy powiedział Brazylijczyk. 

Brazylijczycy są już w finale. Jednak z kim zagrają? Na pewno z Amerykanami. Właśnie trwa drugi półfinał: Jennings/Fuerbringer podejmują parę Gibb/Rosenthal. Z kim byłoby łatwiej? – Naprawdę nie wiem. Obie drużyny prezentują wysoki poziom. Myślę, że po tym meczu będzie mi łatwiej określić, z którą drużyną byłoby łatwiej. Wtedy zobaczę w jakiej aktualnej formie się znajdują – tłumaczy siatkarz.

 

*rozmawiał Maciej Nowocień (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved