Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Tomasz Knasiecki blisko gry w Ślepsku

Tomasz Knasiecki blisko gry w Ślepsku

fot. archiwum

Siatkarze Ślepska cały czas nie wiedzą, w jakim mieście będą występować w I lidze, w nowym sezonie. Trwają jednak rozmowy z siatkarzami. Bardzo możliwe, że nowym zawodnikiem drużyny z Podlasia zostanie Tomasz Knasiecki.

Augustowianie po wywalczeniu awansu do I ligi, potrzebują większego budżetu, aby zbudować zespół, który spokojnie utrzymałby się na tym poziomie rozgrywek. Z pomocą klubowi wyszli włodarze Suwałk. Zaproponowali pokrycie 30 proc. budżetu, który w wersji optymistycznej wynosiłby około 850 tys. zł. Wczoraj działacze Ślepska otrzymali też propozycję od władz Augustowa.

Zaproponowano nam 100 tys. zł, ale tę kwotę moglibyśmy otrzymać dopiero w styczniu, gdyż zostałaby ona wpisana do przyszłorocznego budżetu miasta – mówi Piotr Krasko, wiceprezes Ślepska. – Nam jednak pieniądze potrzebne są już teraz. Dlatego też decyzję o tym, gdzie zagramy w przyszłym sezonie, podejmiemy w najbliższych kilku dniach.

Pierwszym nowym graczem, który zasili zespół, może być libero Tomasz Knasiecki, który ostatnio występował w I-ligowym Pronarze Parkiet Hajnówka. – Z Tomkiem i jego menedżerem już praktycznie jesteśmy dogadani i nic nie stoi na przeszkodzie, aby został naszym graczem – twierdzi Krasko.źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved