Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Politechnika bez J.W. Construction

Politechnika bez J.W. Construction

fot. archiwum

OSRAM AZS Politechnika Warszawska - nazywa się od dziś zespół stołecznych siatkarzy. Firma J.W. Construction - sponsor strategiczny - oddała swoją część udziałów Akademickiemu Związkowi Sportowemu Politechniki Warszawskiej.

Do J.W. Construction należało 75% udziałów o wartości 375 tys. zł. Właściciel holdingu – Józef Wojciechowski, zdecydował się jednak odsprzedać je za symboliczną złotówkę. – Dziękujemy bardzo za ten gest. Tak, tak, paradoksalnie jest to gest. Klubu nie stać byłoby bowiem na nabycie akcji za ich nominalną cenę – powiedziała prezes klubu ze stolicy, Jolanta Dolecka. – Dziękujemy również za cały ten czas współpracy i za udzieloną nam pomoc finansową – dodała.

 

Nabycie akcji od J.W. Construction rozwiązuje ręce władzom klubu, które już od kilku miesięcy poszukują nowego sponsora. – Teraz zainteresowanym firmom, poza tytułem sponsora strategicznego i szeroko rozumianą reklamą, możemy zaoferować również miejsce w nazwie. Dlatego tak ważne było dla nas odzyskanie akcji – wytłumaczyła prezes Dolecka.źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved