Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Małgorzata Glinka: Muszę się zastanowić nad przyszłością

Małgorzata Glinka: Muszę się zastanowić nad przyszłością

fot. archiwum

Fani niecierpliwie czekają na powrót Małgorzaty Glinki na parkiet, ale... mogą się nie doczekać. - Nic na siłę - mówi znana siatkarka. A czy zamierza wrócić do gry? - Muszę się poważnie zastanowić nad przyszłością - przyznaje Glinka, która w czerwcu wyda na świat dziewczynkę Michelle.

Takiej zawodniczki długo nie będzie – powiedział o Małgorzacie Glince trener polskiej reprezentacji siatkarskiej Jerzy Matlak. Niestety siatkarka nie myśli o powrocie do sportu. – Robię to co na co wcześniej nie miałam często czasu. Spędzam więcej czasu z rodziną, spotykam się z przyjaciółmi. Dedykuję ten czas właśnie im, a nie oni mnie, jak to było wcześniej – mówi najlepsza polska siatkarka.

 

A gra? – Czy tęsknię? W tym momencie nie. A powrót? Mam nadzieję, że to przyjdzie naturalnie. Nie robię żadnych planów, nie zagwarantuję teraz, że trzy miesiące po urodzeniu dziecka rozpocznę treningi. Jeżeli będę miała ochotę to pójdę na trening, bez chęci nie ma sensu – dodaje Glinka. Mimo to zawodniczka nie traci kontaktu z koleżankami z kadry. – Dziewczyny? Jak zawsze zadowolone! W tym roku mają bardzo ciężki orzech do zgryzienia – ocenia. 

A przyszłe macierzyństwo? Małgorzata Glinka wygląda kwitnąco, jest uśmiechnięta i wypoczęta. – Termin mam na koniec czerwca. Mniej więcej większość jest przygotowane. Pokoik i zakupy. A stres? Trochę jest. W końcu to zupełnie dla mnie nowa sytuacja, a poród nigdy nie wiadomo, czego się spodziewać. Zawsze jednak mówię sobie, jeśli tyle kobiet sobie poradziło, czemu ja nie miałabym – zdradza siatkarka, która dziecko zamierza urodzić w Polsce. Gdzie? – Zobaczymy. Gdzie będzie bliżej – kończy tajemniczo.

źródło: Dziennik

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved