Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > World Tour w Seulu wystartuje dzień później

World Tour w Seulu wystartuje dzień później

fot. archiwum

Dziś w Suelu miał się rozpocząć żeński turniej z cyklu Swatch FIVB World Tour. Rozpocznie się jednak jutro. Opóźnienie związane jest ze śmiercią jednego z byłych Prezydentów Koreańskiej Federacji Siatkówki Roh Moo-hyuna.

W dniu pogrzebu Roh Moo-hyuna nie odbędą się także żadne spotkania turnieju głównego. Finałowe spotkania odbędą się w niedzielę. Dwie najlepsze drużyny rywalizować będą m.in. o nagrodę pieniężną w wysokości 30 tys. dolarów.

Turniej WT w Seulu odbędzie się po raz trzeci. W Polsce jego przebieg będzie jednak w cieniu rozgrywek męskich. Panowie rywalizować będą bowiem w Mysłowicach.

W turnieju głównym z numerem 1. zagrają Amerykanki Ross/Kessy-Boss . Tuż za nimi w rozstawieniu znalazły się Brazylijki Larissa i Juliana oraz Maria Clara i Carol .źródło: fivb.org, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę