Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > PTPS Farmutil Piła kompletuje skład

PTPS Farmutil Piła kompletuje skład

fot. archiwum

Brązowy medalista PlusLigi Kobiet nadal prowadzi negocjacje z zawodniczkami. - Do końca maja, a najdalej w pierwszym tygodniu czerwca skompletujemy skład, którym zagramy w przyszłym sezonie - mówi wiceprezes Farmutlilu Piła Radosław Ciemięga.

Jak wiadomo, wśród nowych twarzy nowego zespołu pilskich siatkarek są Katarzyna Wellna i Natalia Krawulska . Z wypożyczenia z Poznania wróciła też Urszula Bejga . Kucharska, Kaczorowska, Maj i Wójtowicz mają ważne kontrakty, ale klub – z uwagi na obecne warunki finansowe – stara się je negocjować. Paulinę Maj i Klaudię Kaczorowską w rozmowach z klubem reprezentują rodzice. Obie bowiem aktualnie przebywają w Dźwirzynie na zgrupowaniu kadry polskich siatkarek.

 

Po rozmowach ze sternikami klubu jest Agnieszka Kosmatka , która zapowiada, że jeszcze w tym sezonie założy trykot pilskiego klubu. Dotąd jednak nie doszła jeszcze do porozumienia. Nie wiadomo co dalej z Michaelą Teixeirą , która ostatnio przebywa w Berlinie. Wiadomo jednak, że o pozyskanie Brazylijki stara się łódzka Organika. 

Z Poznania dobre wieści przywiózł Radosław Ciemięga. Chodzi o pozyskanie dodatkowych funduszy. Wiceprezes nie chce się jednak na razie chwalić, co osiągnął w stolicy Wielkopolski.

Proszę o spokój i wyrozumiałość. Do końca maja, a najdalej w pierwszym tygodniu czerwca skompletujemy skład, którym zagramy w przyszłym sezonie – mówi wiceprezes PTPS Radosław Ciemięga .

źródło: Dziennik Nowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę