Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > PTPS Farmutil Piła kompletuje skład

PTPS Farmutil Piła kompletuje skład

fot. archiwum

Brązowy medalista PlusLigi Kobiet nadal prowadzi negocjacje z zawodniczkami. - Do końca maja, a najdalej w pierwszym tygodniu czerwca skompletujemy skład, którym zagramy w przyszłym sezonie - mówi wiceprezes Farmutlilu Piła Radosław Ciemięga.

Jak wiadomo, wśród nowych twarzy nowego zespołu pilskich siatkarek są Katarzyna Wellna i Natalia Krawulska . Z wypożyczenia z Poznania wróciła też Urszula Bejga . Kucharska, Kaczorowska, Maj i Wójtowicz mają ważne kontrakty, ale klub – z uwagi na obecne warunki finansowe – stara się je negocjować. Paulinę Maj i Klaudię Kaczorowską w rozmowach z klubem reprezentują rodzice. Obie bowiem aktualnie przebywają w Dźwirzynie na zgrupowaniu kadry polskich siatkarek.

 

Po rozmowach ze sternikami klubu jest Agnieszka Kosmatka , która zapowiada, że jeszcze w tym sezonie założy trykot pilskiego klubu. Dotąd jednak nie doszła jeszcze do porozumienia. Nie wiadomo co dalej z Michaelą Teixeirą , która ostatnio przebywa w Berlinie. Wiadomo jednak, że o pozyskanie Brazylijki stara się łódzka Organika. 

Z Poznania dobre wieści przywiózł Radosław Ciemięga. Chodzi o pozyskanie dodatkowych funduszy. Wiceprezes nie chce się jednak na razie chwalić, co osiągnął w stolicy Wielkopolski.

Proszę o spokój i wyrozumiałość. Do końca maja, a najdalej w pierwszym tygodniu czerwca skompletujemy skład, którym zagramy w przyszłym sezonie – mówi wiceprezes PTPS Radosław Ciemięga .

źródło: Dziennik Nowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved