Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jan Król zasilił Politechnikę

Jan Król zasilił Politechnikę

fot. archiwum

Dwudziestoletni atakujący reprezentacji Polski juniorów Jan Król będzie przez trzy lata bronił barw AZS-u Politechniki Warszawskiej. Jest to pierwsze wzmocnienie ekipy „Inżynierów” przed nadchodzącym sezonem.

W sezonie 2008/2009 Król występował w BBTS Bielsko-Biała, gdzie radził sobie bardzo dobrze. Nie wahał się jednak długo, kiedy otrzymał propozycję z Politechniki. – W stołecznym Metrze, kilkaset metrów od Areny Ursynów, zaczynałem swoją siatkarską karierę. Wracam więc tu z miłą chęcią. Oferta z Politechniki była atrakcyjna, do rodzinnego domu będę miał rzut beretem, i najważniejsze – będę miał tu szansę dalszego rozwoju – wytłumaczył utalentowany siatkarz, który miał jeszcze kilka innych ofert z zespołów ekstraklasy. – Od października podejmę także studia na Politechnice Warszawskiej, a możliwość dalszej edukacji również miała znaczenie przy wyborze klubu – dodał.

 

Jan Król to jeden z najzdolniejszych atakujących młodego pokolenia. W Politechnice ma uzupełniać na boisku doświadczonego Radosława Rybaka . – To nie żadna rywalizacja. Wręcz przeciwnie. Od takiego zawodnika jakim jest Radosław Rybak mogę się bardzo wiele nauczyć – powiedział Król. 

Jan Król
Data urodzenia: 23 sierpnia 1989
Wzrost: 198 cm
Zasięg w ataku: 345 cm
Zasięg w bloku: 318 cm
Kluby: Metro Warszawa, SMS Spała, BBTS Bielsko-Biała

źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę