Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > VII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera w Łodzi

VII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera w Łodzi

fot. archiwum

Tegoroczny, VII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera w piłce siatkowej mężczyzn odbędzie się w Łodzi, a nie w Olsztynie, jak miało to miejsce w ostatnich latach. Termin rozegrania imprezy nie uległ zmianie.

Reprezentacje narodowe Chin, Hiszpanii, Polski, Serbii, Włoch oraz Polski B będą rywalizować w dniach 21 – 23 sierpnia 2009 r.

 

Decyzja o przeniesieniu Memoriału jest spowodowana przede wszystkim wycofaniem się ze wspierania turnieju trzech strategicznych sponsorów. Firmy, które w większości finansowały organizację imprezy tłumaczyły swoje decyzje kryzysem gospodarczym i ograniczeniami działań promocyjnych. Ponieważ lokalne władze w stolicy Warmii i Mazur również nie były w stanie zagwarantować brakujących pieniędzy, prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera – Jerzy Mróz , rozpoczął rozmowy z włodarzami Miasta Łódź. Zobowiązały się one do udzielenia wystarczającej pomocy w organizacji Memoriału (m.in. udostępnienia nowej hali przy Al.Bandurskiego 7). 

Warto zaznaczyć, że radni Miasta Olsztyn wyrazili chęć pomocy w zorganizowaniu przyszłorocznej – VIII edycji Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Podczas spotkania Jerzego Mroza – organizatora i pomysłodawcy imprezy – z członkami Komisji Kultury, Promocji i Turystyki, został przegłosowany wniosek o zabezpieczenie potrzebnych środków w przyszłorocznym budżecie miasta. Spotkanie odbyło się dziś (25.05.2009r.) o godzinie 8.00.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved