Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Michał Kaczmarek za Ihosvany Hernandeza

fot. archiwum

Podczas poniedziałkowych negocjacji zapadła decyzja, że Ihosvany Hernandez nie będzie reprezentował barw drużyny z Radomia. Powód? Zbyt wygórowane warunki siatkarza. Klub zainteresował się więc Michałem Kaczmarkiem.

Ihosvany Hernandez stawia zbyt wygórowane wymagania Jadarowi Radom. Wszystko wskazuje jednak na to, że radomianie zamiast niego, sięgną po innego środkowego Resovii Michała Kaczmarka .

 

Poniedziałek miał przynieść odpowiedź na pytanie, czy Ihosvany Hernandez będzie występował w Radomiu w przyszłym sezonie. – Siatkarz wciąż żyje czasami, gdy zdobywał tytuły mistrza świata. Nie może zrozumieć, że ma już 36 lat i nie gra jak w tamtych czasach – tłumaczy prezes Jadaru Tadeusz Kupidura . – W tej sytuacji, nasze stanowiska nieco się rozeszły – powiedział RadomSport.pl szef klubu. 

Kupidura podkreślił, że w tej sytuacji klub będzie zmuszony poszukać kolejnego zawodnika na tę pozycję. Prezes zdradza, że na celowniku radomskiego klubu pojawił się Michał Kaczmarek, złoty medalista mistrzostw świata juniorów. Co ciekawe, w minionym sezonie, tak jak Hernandez bronił barw Resovii. – Chcemy załatwić wszystkie sprawy kadrowe do końca tego tygodnia i mam nadzieję, że tak też się stanie – kończy prezes Kupidura.

 

*Autor – Michał Podlewski (RadomSport.pl)

 

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
nasze drużyny

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved