Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Mariusz Prudel: Trzeba patrzeć racjonalnie

Mariusz Prudel: Trzeba patrzeć racjonalnie

fot. archiwum

We wtorek w mysłowickim Parku Słupna rozpocznie się prawdziwe święto siatkówki plażowej. Mariusz Prudel dla portalu SportoweFakty.pl opowiada o dotychczasowych występach i prognozach na zbliżający się turniej.

Prestiżowy turniej z cyklu SWATCH FIVB World Tour zgromadzi w śląskim mieście śmietankę najlepszych siatkarzy z całego świata. Wśród nich nie zabraknie 12. pary oficjalnego rankingu – Mariusz Prudel/Grzegorz Fijałek .

 

Za najlepszą polską parą już trzy turnieje z cyklu SWATCH FIVB World Tour. Zaczęło się od 17. miejsca w Brazylii, później była 13. lokata we Włoszech oraz ponownie 17. miejsce w Chinach. – Cele, jakie zakładaliśmy przed sezonem były takie, by w możliwie każdym turnieju grać w turnieju głównym. Jak do tej pory udaje się to wykonać. Z kolei patrząc na naszą grę nie można być zadowolonym, bo stać nas na więcej. Także nie jest źle ale może być jeszcze lepiej – mówi w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Mariusz Prudel , "połówka" najlepszego obecnie duetu w naszym kraju. 

Zbliżający się turniej w Mysłowicach będzie dla polskiej pary wyjątkowy. Obaj siatkarze pochodzą ze Śląska, więc gra na mysłowickiej plaży będzie dla nich nie lada wyzwaniem. – Na pewno gra przed własną publicznością podziała jeszcze bardziej mobilizująco na nas, a doping mam nadzieję, że zdeprymuje przeciwnika. Oby ta wspaniała polska publiczność pomogła nam w osiągnięciu jak najlepszego wyniku, a ja obiecuję, że damy z siebie wszystko by wygrać jak najwięcej meczów. Oczekiwania na pewno są duże, ale trzeba patrzeć racjonalnie. Turniej będzie silnie obsadzony i każde zwycięstwo będzie ważne – zauważa Prudel.

 

*Więcej na SportoweFakty.pl

*Rozmawiał Jacek Konsek

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved