Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kto zagra w składzie Farmutilu Piła?

Kto zagra w składzie Farmutilu Piła?

fot. archiwum

Wojciech Lalek, nowy trener siatkarek PTPS Farmutilu Piła, odbył już pierwsze treningi z pilskimi siatkarkami. Na razie trenowało tylko kilka zawodniczek, w tym Ewa Kasprów, Agnieszka Kosmatka, Edyta Kucharska, Michaela Teixeira oraz gościnnie Anita Chojnacka.

Zagram jeszcze chyba jeden sezon. Potem dopiero odpocznę – wyznała nam w zeszłym tygodniu Agnieszka Kosmatka.

 

Od wielu tygodni w siatkarskiej Polsce mówiło się o tym, że kapitan PTPS planuje udać się na urlop macierzyński. Nie ma się wcale co dziwić naszej najlepszej siatkarce, że myśli o takich kwestiach, wszak jej zegar biologiczny tyka coraz mocniej. Agnieszka zapewnia jednak, że ten sezon spędzi jeszcze w trykocie PTPS, a potem to już tylko "domowe przedszkole". 

W ubiegłym tygodniu wiadome było, że pierwszą siatkarką, która dojdzie do gry w pilskim klubie, jest Katarzyna Wellna , która postanowiła opuścić gdańską Gedanię.

 

Jak się okazuje, sternicy PTPS sięgają też po wychowankę klubu Natalię Krawulską , która ostatni sezon spędziła w pierwszoligowym klubie Budowlani Toruń.

 

Rozmowy z pilskim klubem prowadziła Anita Chojnacka , ale żadnych konkretów nie podjęto. Jeden z przedstawicieli PTPS stwierdził, iż prawe skrzydło w PTPS jest już obstawione. Ale ów działacz zapomniał jednak chyba o tym, że Anita to wszechstronna siatkarka, a ostatnie pół sezonu grała w Kaliszu na… lewym skrzydle.

 

Ważne kontrakty z klubem z Piły mają jedynie cztery siatkarki. Z tego grona o odejściu z zespołu myśli Paulina Maj , a także Klaudia Kaczorowska . – Nie ukrywam, że rozważam możliwość odejścia z klubu – twierdzi Klaudia. – Nic jednak nie jest na razie przesądzone – dodaje.

 

Wiele wskazuje na to, że PTPS porozumiało się również z rozgrywającą Ewą Kasprów .

źródło: Dziennik Nowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved