Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Katarzyna Skowrońska: Wszystko rozstrzygnie czas

Katarzyna Skowrońska: Wszystko rozstrzygnie czas

fot. archiwum

Katarzyna Skowrońska-Dolata udała się do Dźwirzyna, gdzie na zgrupowaniu przebywa reprezentacja Polski w siatkówce kobiet. Polska atakująca spotkała się tam z Jerzym Matlakiem, jednak o jej występach w barwach narodowych zadecydują najbliższe tygodnie.

Po raz pierwszy miałam okazję porozmawiać z trenerem Matlakiem i muszę przyznać, że jestem z naszego spotkania bardzo zadowolona. Trener jest osobą bardzo konkretną i ze zrozumieniem podszedł do wszystkich tematów, które mieliśmy okazję poruszyć – mówi Katarzyna Skowrońska-Dolata .

 

Niestety nie przywiozłam trenerowi dobrych wieści. Moje badania, które wykonałam w Poznaniu zaraz po powrocie z Włoch, dały wyniki dużo gorsze niż się tego spodziewałam. Lekarze zgodnie stwierdzili, że najbliższe tygodnie, które spędzę na rehabilitacji i odpoczynku zdecydują o mojej reprezentacyjnej przyszłości. Jeżeli rehabilitacja ścięgien Achillesa nie da rezultatów, będę zmuszona poddać się zabiegowi operacyjnemu obu nóg. W tym przypadku mój udział w tegorocznych rozgrywkach reprezentacji byłby wykluczony – dodaje polska atakująca. 

Na razie jestem dobrej myśli i będę robiła wszystko, by jak najszybciej i w dobrej formie fizycznej, dołączyć do moich koleżanek, które już ciężko trenują. Teraz wszystko rozstrzygnie czas .

źródło: skowronska.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved