Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > turnieje światowe > Jason Haldane czeka na debiut w kadrze Wielkiej Brytanii

Jason Haldane czeka na debiut w kadrze Wielkiej Brytanii

fot. archiwum

Kanadyjski siatkarz z brytyjskim paszportem Jason Haldane, uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników swojego pokolenia, z niecierpliwością czeka na debiut w reprezentacji Wielkiej Brytanii.

37-letni zawodnik ma za sobą występy w klubach Francji, Włoch i Belgii. Teraz czeka go debiut w barwach narodowych Wielkiej Brytanii. Szefowie Brytyjskiej Federacji Siatkówki liczą, że Haldane pomoże drużynie w dalszym rozwoju.

 

Kenny Barton przyznaje, że Jason Haldane jest niezwykle doświadczonym siatkarzem, a zawodnik tego kalibru będzie bardzo ważny w drodze zespołu do IO. Tym bardziej, że sam Haldane nie ukrywa, że udział w Igrzyskach jest jego marzeniem. Tego brakuje mu w siatkarskim CV. – Utrzymuje swoje ciało w świetnej kondycji i dopiero co zakończył bardzo dobry sezon we Włoszech. Nie ma żadnych powodów, dla których miałby nie zagrać za trzy lata w Londynie – podsumował Kenny Barton. 

Udział w Lidze Europejskiej siatkarze Wielkiej Brytanii rozpoczną od spotkań z Hiszpanią. Jednak jeszcze przed tymi meczami zmierzą się towarzysko z zespołem narodowym Australii, który obecnie sparuje ze Słowakami.

źródło: cev.lu, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved