Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Siatkarze Lechii spotkali się z prezydentem Tomaszowa

Siatkarze Lechii spotkali się z prezydentem Tomaszowa

fot. archiwum

W dniu 19 maja, z inicjatywy Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Rafała Zagozdona, odbyło się spotkanie z siatkarzami tomaszowskiej Lechii, którzy ostatnio odnieśli znaczący sukces sportowy, awansując do II ligi.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że awans został wywalczony w bardzo dobrym stylu, przy znaczącej dominacji drużyny Lechii, która w rundzie zasadniczej odniosła komplet zwycięstw bez straty seta.

Na tle poziomu i osiągnięć sportowych z tego miasta i regionu z całą pewnością można mówić o największym sukcesie sportowym siatkarzy Lechii jeśli chodzi o gry zespołowe na przestrzeni ostatnich lat.

Dzięki zaangażowaniu, inicjatywie i wytężonej pracy grupy entuzjastów i sympatyków piłki siatkowej w Tomaszowie z Markiem Hertelem na czele udało się odbudować korzystny i przychylny klimat dla rozwoju jakże zasłużonego klubu dla polskiej siatkówki.Spotkanie z siatkarzami Lechii w ratuszu było okazją do złożenia gratulacji przez Prezydenta z okazji awansu do II ligi oraz złożenia im życzeń dalszych sukcesów oraz samych zwycięskich meczów w rozgrywkach II ligi i błyskawicznego awansu do I ligi.

Jestem bardzo podbudowany spotkaniem z władzami miasta – mówi trener Marek Hertel. – Przecież nasz znaczący sukces to bez wątpienia sukces miasta Tomaszowa. Dziś, aby móc walczyć o wyższe cele, konieczne jest nie tylko pozyskanie sponsorów, ale rozszerzenie i wzmocnienie platformy współpracy i współdziałania pomiędzy klubem, samorządem i sponsorami. Dlatego też zaprosiliśmy pana Prezydenta do spotkania w gronie zarządu klubu, sponsorów oraz władz miasta i powiatu, mającego na celu omówienie szerokiego aspektu zagadnień dotyczących rozwoju profesjonalnej siatkówki w naszym mieście. Pragnę nadmienić, że zainteresowanie naszymi rozgrywkami, frekwencja i wielkie emocje na wszystkich meczach, których kulminacja eksplodowała na meczu finałowym pokazały, że jest nadal w naszym mieście wielkie zainteresowanie i zapotrzebowanie na siatkówkę na wysokim poziomie. To bardzo poważny kapitał społeczny, którego nie można zlekceważyć – zakończył trener.

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved