Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Zbigniew Bartman: Z Castellanim można porozmawiać

Zbigniew Bartman: Z Castellanim można porozmawiać

fot. archiwum

Niektórzy siatkarze reprezentacji Polski odetchnęli z ulgą, gdy skończyła się era Raula Lozano i nastały rządy Daniela Castellaniego. - W porównaniu z tamtą atmosferą teraz jest wręcz bajecznie - mówi przyjmujący Zbigniew Bartman

Współpraca z Castellanim, który w styczniu objął kadrę, a na początku maja rozpoczął w Spale pierwsze zgrupowanie przed meczami Ligi Światowej, układa się na razie modelowo. Tak przynajmniej uważa Bartman.

 

Atmosfera na treningach jest świetna – cieszy się młody siatkarz, który co prawda nie grywał wiele u Lozano, ale i tak ma niedobre wspomnienia. – Z Castellanim można porozmawiać, przedstawić swój punkt widzenia, co jest wielkim plusem w porównaniu z Lozano, który uważał, że zjadł wszystkie rozumy świata – tłumaczy Bartman. 

Bardzo się cieszę, że można doprowadzić do dialogu, a nie jest to tylko wysłuchiwanie monologów, w których lubował się Lozano – dodaje młody przyjmujący, który w poprzednim tygodniu podpisał kontrakt z rosyjskim Gazpromem Surgut.

 

Za Lozano kadra wyglądała tak, że czołowa dwunastka grała, a reszta stała z boku – przypomina Bartman. – Dobrze, że z Castellanim jest zupełnie inaczej. Dwa lata podpierałem ściany u Lozano, tutaj tego nie ma. A im lepsza jest grupa, tym mocniejsi będziemy indywidualnie.

źródło: Super Express

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved