Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Puchar i gratulacje od marszałka dla juniorek Gedanii

Puchar i gratulacje od marszałka dla juniorek Gedanii

fot. archiwum

Juniorki Energi Gedanii oraz władze klubu zostały dziś zaproszone na okolicznościowe spotkanie przez marszałka województwa pomorskiego. Jan Kozłowski pogratulował drużynie zdobycia tytułu mistrzyń Polski, wręczył puchar oraz obiecał, że postara się dla najlepszych siatkarek ufundować stypendia.

Gdańskie juniorki wśród najlepszych w kraju są nieprzerwanie od 2006 roku. W dorobku mają dwa złote medale (2008-09), srebrny (2007) i brązowy (2006). Ponadto klub trzy razy z rzędu wygrywał współzawodnictwo dzieci i młodzieży w siatkówce dziewcząt. Z tej okazji gedanistki zostały dziś ugoszczone przez marszałka Kozłowskiego .

 

Otrzymaliśmy życzenia dalszych sukcesów także w rozgrywkach seniorek. Marszałek wyraził nadzieje, że w przyszłości Gedania rozgrywać będzie swoje mecze na granicy Gdańska i Sopotu – podkreśla Zdzisław Stankiewicz . 

Prezes gdańskiego klubu dziękując marszałkowi województwa za gratulacje i puchar powiedział: – Tych sukces nie byłoby bez wieloletniej współpracy sponsorskiej z Energą. Obecnie klub jest w przebudowie strukturalnej w zakresie organizacji i bazy, ale w przyszłości nie wykluczamy stworzenia w oparciu o własne wychowanki drużyny zdolnej do gry w europejskich pucharach .

źródło: energa-gedania.pl, inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved