Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Joanna Szeszko i Ilona Gierak zostają w AZS-ie

Joanna Szeszko i Ilona Gierak zostają w AZS-ie

fot. archiwum

Joanna Szeszko i Ilona Gierak przedłużyły kontrakty w AZS-ie Białystok. Obie w poprzednim sezonie rzadko występowały na parkiecie. Alojzy Świderek widzi jej jednak w składzie i obie mają nadzieję na częstsze występy.

Z działaczami doszliśmy do porozumienia. Cieszę się również, że trener Alojzy Świderek widzi dla mnie miejsce w składzie. Niekoniecznie muszę występować w pierwszej szóstce, ale wierzę, że będę więcej grała niż ostatnio, bo przecież głównie stałam w kwadracie dla rezerwowych. Z tego co mi wiadomo trener Luks w następnym sezonie nie widział już mnie w swoim zespole – mówi Joanna Szeszko .

 

Zawodniczka ustaliła zadowalające warunki kontraktu. Nie jest tajemnicą, że klub zalega siatkarkom z częścią wypłat, ale… – Wiadomo, to żaden sekret. Jednak mimo to sądzę, że opinia o Białymstoku jest obecnie zbyt negatywna. W Polsce prawdopodobnie są może 2-3 kluby, które mają uregulowane wszystkie zaległości. Na pewno nie jesteśmy w tej kwestii najgorsi. Tymczasem jakoś ukuło się, że dużo mówi się właśnie o naszym klubie. Stąd przed działaczami stoi trudne zadanie, by namówić dobre siatkarki do przyjścia do Białegostoku – mówi Szeszko. Poza nią, kontrakt z klubem przedłużyła ostatnio także przyjmująca Ilona Gierak .źródło: Gazeta Współczesna, plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved