Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Siatkarze Asseco Resovii wznowili treningi

Siatkarze Asseco Resovii wznowili treningi

fot. archiwum

W zajęciach z udziałem obydwu trenerów ekipy z Rzeszowa uczestniczyło tylko ośmiu zawodników: Michał Kaczmarek, Ivan Ilić, Paweł Papke, Patryk Strzeżek, Jakub Mach, Bartosz Gawryszewski, Ihosvany Hernandez oraz Piotr Łuka. Krzysztof Gierczyński poprosił o zwolnienie go z treningu.

Mikko Oivanen przebywa na zgrupowaniu kadry Finlandii, Paweł Woicki i Krzysztof Ignaczak trenują z reprezentacją Polski w Spale przygotowując się do rozgrywek Ligi Światowej. Marcin Wika jest kontuzjowany. Tomasz Kusior trenuje w Kielnarowej z kadrą B trenera Grzegorza Wagnera .

 

Łukasz Perłowski przechodzi w domu rehabilitację po artroskopii barku, którą przeszedł niedawno we Włoszech. Aleksandar Mitrović , który miał artroskopię kolana, od paru tygodni przebywa w domu w Serbii. 

Wiadomo, że z końcem maja kończą się kontrakty obcokrajowcom oraz Kaczmarkowi . Szczególnie oni będą zabiegać o jak najszybsze wyjaśnienie swojej przyszłości w rzeszowskim klubie.

 

Po przyjściu Rafaela Redwitza Paweł Woicki musi się zdecydować, czy będzie rywalizował z Brazylijczykiem, czy mimo ważnego kontraktu zechce odejść. Wówczas zostałby w klubie Ilić . Wszystkie niewiadome mają się wyjaśnić najpóźniej do końca maja.

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved