Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Marcin Wika nie zagra w rozgrywkach Ligi Światowej

Marcin Wika nie zagra w rozgrywkach Ligi Światowej

fot. archiwum

- Od dłuższego czasu Marcinowi dokucza kontuzja kolana. Chcemy się skonsultować z jego klubem i zdecydować, co robić dalej - powiedział trener Castellani na konferencji prasowej. Przyjmujący czeka na werdykt odnośnie dalszego leczenia.

Jak informuje jeden z portali informacyjnych, w Lidze Światowej nie zagra przyjmujący Marcin Wika , którzy narzeka na kontuzję. – Marcin w ubiegłym tygodniu pojawił się na zgrupowaniu i zaraz wyjechał do Warszawy, gdzie miał robiony rezonans magnetyczny. Od dłuższego czasu dokucza mu kontuzja kolana. Chcemy się skonsultować z jego klubem i zdecydować, co dalej. Na pewno będzie miał jeszcze jedno badanie, po którym podjęta będzie ostateczna decyzja odnośnie dalszego leczenia – poinformował trener Castellani .

 

Mimo wyjazdu Wiki, Castellani jest zadowolony z dotychczasowych przygotowań naszych siatkarzy oraz z warunków, jakie oferuje Centralny Ośrodek Sportu w Spale. – Byłem w wielu ośrodkach przygotowawczych na świecie i COS w Spale nie odstaje od najlepszych. Wiele nie trzeba więc było zmieniać. Jeżeli dodam, że zawodnicy ćwiczą z ogromnym entuzjazmem i zaangażowaniem, to nikogo nie zdziwi fakt, że jestem szczęśliwy z tego, że rozpoczęliśmy już wspólną pracę – mówi. 

W środę do kadry dołączy też trzech juniorów, którzy w miniony weekend pod skrzydłami Stanisława Gościniaka wywalczyli awans do mistrzostw świata w swojej kategorii. Fabian Drzyzga , Karol Kłos i Paweł Zatorski zostali zgłoszeni do rozgrywek Ligi Światowej.

 

W Spale każdy wtorek będzie otwartym dniem dla dziennikarzy. O 14.30 odbędzie się konferencja prasowa, a następnie otwarty dla mediów trening.

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved