Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kolejni zawodnicy przedłużyli kontrakty z Avią

Kolejni zawodnicy przedłużyli kontrakty z Avią

fot. archiwum

Przyjmujący Marcin Jarosz pozostaje na kolejny sezon w ekipie Avii Świdnik. Siatkarz przedłużył kontrakt na kolejne dwa lata. Dołączył więc on do trójki swoich kolegów: Wojciecha Pawłowskiego, Mariusza Kowalskiego i Michała Baranowskiego.

W środę w ich ślady ma także podążyć drugi środkowy Marcin Malicki . – W środę zamierzam złożyć podpis. Umowa będzie obowiązywała przez rok – wyjaśnił.

 

Od kilku tygodni klub prowadzi rozmowy z graczami na temat nowych kontraktów. Najszybciej zaproponowane warunki zaakceptowali Kowalski , Baranowski i Pawłowski . Ta trójka przedłużyła umowy na dwa lata. Podobnie jak Jarosz. – Oferta klubu mi odpowiada i w miarę szybko podjąłem decyzję by zostać w Świdniku – wyjaśnia Jarosz . – Złożyłem podpis i teraz już spokojnie mogę skoncentrować na przygotowaniu formy do walki o miejsce w podstawowej szóstce. 

Dziś przed pozostałymi siatkarzami następna tura rozmów. – Oczekujmy na konkretne decyzje zawodników – zapowiada Zbigniew Biały , członek zarządu. – Najtrudniej będzie przekonać Zbigniewa Żurka, Macieja Gorzkiewicza oraz Bartosza Węgrzyna. Podobno cała trójka ma aspiracje gry w PlusLidze. Choć dwaj ostatni wybierali się również na testy do spadkowicza Trefla Gdańsk. W kręgu zainteresowań Avii, w przypadku odejścia Węgrzyna, jest natomiast Michał Jaskulski.

 

Na dzisiejszym posiedzeniu zarządu Avii rezygnację z funkcji prezesa zamierza złożyć Krzysztof Michalski . – Jestem już zmęczony, czas by przyszedł ktoś nowy, kto ma więcej wolnego czasu i nowe pomysły. Pełniłem tę funkcje sześć lat – wyjaśnia sternik klubu. Mówi się, że następcą ma zostać obecny wiceprezes Marian Chałas .

źródło: Dziennik Wschodni

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved