Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Amatorzy i profesjonaliści pomagają chorym dzieciom

Amatorzy i profesjonaliści pomagają chorym dzieciom

fot. archiwum

Już w najbliższą niedzielę, nastąpi zwieńczenie akcji, którą prowadzą siatkarki oraz siatkarze ze Szczecińskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Podobnie jak to było w tamtym roku, szczecińscy siatkarze niosą pomoc chorym dzieciom.

W lidze, która jest największą amatorską ligą w Polsce gra ponad 700 osób w 4 ligach męskich i jednej żeńskiej. Dzięki pomocy siatkarek i siatkarzy w całej Polsce udało im się zdobyć tak wspaniałe pamiątki jak koszulki reprezentantek Polski – Leny Dziękiewicz , Katarzyny Skorupy , Anny Barańskiej i Katarzyny Gajgał .

 

Dużą popularnością cieszy się również koszulka Łukasza Kadziewicza i trykot juniorskiej reprezentacji Brazylii. – Pamiątek na aukcjach jest ponad 70. Zaangażowanie w akcję jest ogromne w całej Polsce – mówi Maciej Sośnicki , jeden z organizatorów przedsięwzięcia. – Słowo >>hospicjum<< otwiera wiele ludzkich serc więc stąd też mamy tak wiele wspaniałych pamiątek. Wielu z nas grało kiedyś, rozsianych po wszystkich ligach w Polsce… Mamy bardzo wielu znajomych – siatarek i siatkarzy którzy chętnie nam pomagają przekazując na aukcję pamiątki. 

Każdy z nas może pomóc. Wystarczy wejść na jeden z portali aukcyjnych i zalicytować. Więcej szczegółów na stronie ligi: www.salps.szczecin.pl.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved