Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Za nami turniej „Mini Ambroziak”

Za nami turniej „Mini Ambroziak”

fot. archiwum

Memoriał im. Zdzisława Ambroziaka znamy wszyscy. W kalendarzu siatkarskim znajduje się również „Mały Ambroziak”, czyli turniej dla juniorów. Po raz pierwszy odbył się także „Mini Ambroziak”, czyli mini siatkówka chłopców.

W dniach 16-17 maja na warszawskim Gocławiu odbył się „Mini Ambroziak”. Turniej w trzech kategoriach: czwórek, trójek i dwójek. Organizatorem zawodów jest trenerka UKS Gocław 75 – Karolina Szewczyk oraz Fundacja im. Zdzisława Ambroziaka.

 

W kategorii "czwórek" dwa pierwsze miejsca zajęli zawodnicy warszawskiego METRA prowadzeni przez trenera Marcina Tuza . Na trzecim miejscu uplasowali się siatkarze Fryderyka Lublin pod okiem Sławomira Czarneckiego . W "trójkach" podopieczni trenera Andrzeja Wrotka z METRA zdeklasowali przeciwników zajmując wszystkie miejsca na podium. "Dwójki" należały do MDK-u Warszawa, który prowadzi trener Roman Hołopiak , jego podopieczni uplasowali się na pierwszym i trzecim miejscu, srebrny medal wywalczyli zawodnicy METRA. 

W całym turnieju udział wzięło ponad stu chłopców. Każdy z nich dostał torbę pełną nagród i obiad w postaci grilla. Czy „Mini Ambroziak” wejdzie w siatkarski kalendarz?

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved