Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Reprezentacja bez Joanny Mirek?

Reprezentacja bez Joanny Mirek?

fot. archiwum

Joanna Mirek jest już po zabiegu w Austrii. Od poniedziałku rozpocznie rehabilitację, która może potrwać około trzech miesięcy. Jej udział w kwalifikacjach do MŚ oraz Grand Prix jest wykluczony. Czy będzie gotowa na ME?

Trudno precyzyjnie określić czas potrzebny na dochodzenie do pełni sił – powiedział trener Muszynianki Fakro Muszyna Bogdan Serwiński . – W Austrii Joanna Mirek przeszła operację czyszczenia kolana i łąkotki. Cały ten zabieg miał większy zakres niż planowaliśmy przed wyjazdem. Początkowo zakładaliśmy, że rehabilitacja potrwa osiem tygodni. Teraz wygląda na to, że potrwa dłużej .

 

Jak powiedział Bogdan Serwiński, udział Joanny Mirek w eliminacjach mistrzostw świata (17-19 lipiec) i cyklu turniejów Grand Prix nie wchodzi w grę. – Czy zagra w mistrzostwach Europy? Tej sprawy nie przesądzałbym – powiedział trener mistrzyń Polski. 

Zespół mistrza kraju ma podpisane kontrakty z jedenastoma zawodniczkami. – Oczywiście pracujemy nad uzupełnieniem składu – powiedział trener Serwiński. – Mamy czas, nie robimy gwałtownych ruchów .

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved