Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Nowi siatkarze w GTPS-ie

Nowi siatkarze w GTPS-ie

fot. archiwum

W dniu dzisiejszym kontrakty z gorzowskim klubem podpisała czwórka nowych zawodników. Wszyscy związali się rocznymi kontraktami. Włodarze i trenerzy zapowiadają, że to jeszcze nie koniec wzmocnień w gorzowskim klubie.

Nowymi zawodnikami GTPS-u są: Kamil Ratajczak , Adrian Szlubowski , Jakub Mach i Bartosz Mishke . Wszyscy związali się rocznymi kontraktami. Bliski podpisania umowy jest również Adrian Hunek , z którym umowa zostanie podpisana najdalej w przyszłym tygodniu.

 

Ratajczak i Szlubowski w poprzednim sezonie występowali w AZS Nysa. Pierwszy z nich ma 25 lat i gra na pozycji libero, drugi to 21-letni atakujący. Jakub Mach (21 lat) to zawodnik Asseco Resovii Rzeszów i będzie występował na przyjęciu z atakiem, podobnie jak jego rówieśnik Bartosz Mischke, który występował w AZS UWM Poznań, a wcześniej pracował u trenera Sławomira Gerymskiego w KS Poznań. 

Bliski podpisania kontraktu jest również Adrian Hunek, z którym wszystkie istotne sprawy kontraktu zostały ustalone. Do dogrania pozostały tylko szczegóły i umowa powinna zostać parafowana najdalej w przyszłym tygodniu. Wtedy też poznamy nazwisko nowego rozgrywającego.

 

Szkoleniowiec gorzowian nie ukrywa, że w nowym sezonie będzie walczył o utrzymanie w I – lidze. Mamy młody zespół i nawet w trakcie rozgrywek będę powtarzał że będziemy walczyli o utrzymanie – mówi Gerymski. Dodajmy że kontrakty z gorzowskim GTPS-em wcześniej przedłużyli: Paweł Kupisz , Krzysztof Grzesiowski , Michał Stępień i Marcin Olichwer . Wszyscy podpisali roczne umowy. Tym samym dołączyli do Łukasza Wrońskiego , który ma wciąż ważną umowę z klubem.

 


W mediach pojawiła się nieprawdziwa informacja jakoby kontrakt z

naszym klubem podpisał Konrad Krzywiecki . Nie mamy pojęcia kto podał taka informację, ale jest ona nieprawdą. Nasz klub nawet nie prowadził negocjacji z w/w zawodnikiem i z naszych informacji wynika, że będzie on ponownie reprezentował barwy Olimpii Sulęcin. Jedyna potwierdzona i prawdziwa informacja o nowych kontraktach w GTPS podana została na naszej stronie internetowej www.gtpsgorzow.pl

 

Pozdrawiam

Dominik Chlebicki

kierownik drużyny GTPS

źródło: gtpsgorzow.pl, inf. prasowa, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved