Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jadar czeka na ruch Resovii Rzeszów

Jadar czeka na ruch Resovii Rzeszów

fot. archiwum

Ruchy transferowe w Radomiu znajdują się już na finiszu. Tymczasem ekipa Jana Sucha po krótkim weekendzie wróciła do treningów. - Nie możemy stracić żadnego dnia. Trenujemy do 5 czerwca, potem będzie czas na odpoczynek.

Już tylko jedno miejsce pozostało do obsadzenia w radomskim teamie. Po podpisaniu kontraktu z atakującym Robertem Pryglem oraz znalezieniu wspólnego stanowiska z Kubańczykami – przyjmującym Sirianisem Mendezem Hernandezem oraz rozgrywającym Maikelem Salasem Moreno niewyjaśniona pozostaje kwestia środkowego. Najpoważniejszym, i jak się okazuje jedynym kandydatem wciąż pozostaje Ihosvan Hernandez Rivera . – Nie chcę jednak wchodzić w paradę Resovii Rzeszów. Najpierw w jego sprawie muszą opowiedzieć się trenerzy i władze klubu z Podpromia. Jeżeli nie przedłużą z nim kontraktu, będziemy rozmawiali z nim my – tłumaczy Jan Such .

 

Trenerowi Suchowi niezwykle zależy na pozyskaniu Kubańczyka. Zrealizowałby bowiem sto procent swoich zamierzeń co do ruchów transferowych w Jadarze. – Już pod koniec sezonu wiedziałem, jakim zespołem chciałbym dysponować w kolejnych rozgrywkach. Teraz jesteśmy już niemal na finiszu kompletowania zespołu zgodnie z naszymi planami – dodaje szkoleniowiec radomskiego teamu. 

Szkoleniowiec w ramach roztrenowania planuje udział jego podopiecznych w turniejach beach volleya. Zajął się również planami dla Jadaru na okres przygotowawczy, który rozpocznie się 15 lipca. – Zagramy w kilku mocnych turniejach, w tym m.in. w Kędzierzynie-Koźlu oraz Krośnie – zdradza Such.

 

autor tekstu: Michał Podlewski

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved