Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Kadra B spotka się w Kielnarowej

Kadra B spotka się w Kielnarowej

fot. archiwum

Grzegorz Kosok, Maciej Pawliński i Adrian Stańczak zapomnieć mogą o wakacyjnej kanikule. W poniedziałek trzech siatkarzy Jadaru rozpocznie treningi w powołanej przez Grzegorza Wagnera kadrze B. Bazą zawodników w najbliższym czasie będzie Kielnarowa, ośrodek położony w okolicach Rzeszowa.

Nie Spała, Kędzierzyn Koźle, czy Milicz, jak to bywało w poprzednich latach, a miejscowość na Podkarpaciu będzie w najbliższych dniach główną bazą dla powołanych przez Grzegorza Wagnera szesnastu zawodników. – Przed dwoma, czy trzema laty byliśmy tam na klubowym zgrupowaniu. Słyszałem, że teraz wiele tam się zmieniło – mówi Maciej Pawliński . Przyjmujący Jadaru spodziewa się, że zajęcia pod skrzydłami Grzegorza Wagnera przyniosą wiele korzyści.

 

Sporo po treningach spodziewa się Grzegorz Kosok . Środkowy bloku Jadaru powołanie do kadry B traktuje jako wyróżnienie, ale i doskonałą okazję do promocji. – Nie oszukujmy się, jestem zawodnikiem, który ciągle musi pracować na swoją markę. Postaram się sprostać temu wyzwaniu… 

W letnim okresie kadra B weźmie udział w turnieju w Ostrołęce, zagra w tradycyjnym Memoriale Huberta Wagnera w Olsztynie. Podstawową imprezą będzie Uniwersjada, która odbędzie się na początku lipca w Belgradzie. Rywalami siatkarzy z Polski w grupie eliminacyjnej będą reprezentacje: Niemiec, Czech, Austrii, Hong Kongu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved