Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Harry Brokking poprowadzi Iraklis

Harry Brokking poprowadzi Iraklis

fot. archiwum

Harry Brokking trener reprezentacji Wielkiej Brytanii od nowego sezonu będzie również szkoleniowcem Iraklisu Saloniki – Jest szansa na stworzenie nowej drużyny, która szybko wróci na szczyt – zapewnia.

Bardzo się cieszę się z tego, że będę pracował w Grecji. W ubiegłym tygodniu przyjechałem do Salonik, miałem okazję porozmawiać z przedstawicielami klubu. Dostałem zgodę na dokonanie pewnych przeobrażeń w zespole. Kilku zawodnikom i tak po tym sezonie wygasają kontrakty i jest szansa na stworzenie nowej drużyny, która szybko wróci na szczyt. Holenderski trener po raz pierwszy będzie prowadził grecki zespół. – Pracowałem w Holandii, Francji, Polsce, Niemczech, Anglii, ale jeszcze nigdy w Grecji. Podczas mojej wizyty w Salonikach byłem pod wrażeniem tego miasta. Jest tu bardzo piękne i cały czas jest ładna pogoda.

Harry Brooking obecnie przebywa w Danii na zgrupowaniu reprezentacji Wielkiej Brytanii. Na początku sierpnia rozpocznie wraz z Iraklisem przygotowania do sezonu 2009-10. Na pytanie, czy poradzi sobie z pracą na dwóch etatach – przygotowaniami do reprezentacji Wielkiej Brytanii i klubowymi odpowiedział: – Nie ma absolutnie żadnego problemu. Na początku sierpnia będę w Salonikach, aby rozpocząć przygotowania zespołu. Śledzę dokonania Iraklisu od lat. W tym roku zespół zdobył drugie miejsce w finałach Ligi Mistrzów. To jeden z najsilniejszych zespołów w Grecji i Europie.

* tekst: Katarzyna Biernacka (reprezentacja.net)źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved