Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Waldemar Sagan: Nie ma sensu dokonywać rewolucji

Waldemar Sagan: Nie ma sensu dokonywać rewolucji

fot. archiwum

Działacze Delecty pozyskali Grzegorza Szymańskiego i Wojciecha Serafina. Spekuluje się, że dołączy do nich także Paweł Zagumny. Od tych nazwisk może zakręcić się w głowie. Co na to działacze Centrostalu? Czy sympatycy Pałacu mogą oczekiwać równie spektakularnych zakupów?

Skoro nasz zespół zajął czwarte miejsce i był rewelacją sezonu, to nie ma sensu dokonywać rewolucji – wyjaśnia Waldemar Sagan , menedżer Centrostalu i dodaje: – Rozmawialiśmy z siatkarkami „z nazwiskami”, ale nie byliśmy w stanie spełnić ich żądań finansowych.

 

Skład drużyny będzie więc niemal identyczny. Umowy przedłużyły: rozgrywająca Monika Smak , środkowe Katarzyna Mróz i Dominika Kuczyńska oraz przyjmująca Joanna Kuligowska . 

Ważne kontrakty mają: libero Katarzyna Wysocka , atakująca Izabela Kasprzyk , środkowa Monika Naczk , przyjmujące Dominika Nowakowska i Kinga Zielińska , a także rozgrywająca Justyna Łunkiewicz . Ta ostatnia, jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, myśli o wypożyczeniu do I ligi (na celowniku jest ponoć drużyna Budowalnych Toruń).

 

Nie wiadomo, czy sprawy rodzinne pozwolą kontynuować karierę Ewie Kowalkowskiej (ostateczna decyzja zapadnie później). Odchodzi Tatiana Hardzejewa .

 

Kto przyjdzie do Bydgoszczy? Na pewno nie będą to przyjmujące: Elżbieta Skowrońska (poprzednio Gedania) i Anna Woźniakowska (Calisia), których pozyskaniem zainteresowany był Centrostal. Obie wybrały oferty bogatszej Muszyny.

 

Na testach w Łuczniczce przebywały dwie młode siatkarki: Magdalena Jagodzińska (przyjmująca, ostatnio AZS Poznań) i Aleksandra Nowak (rozgrywająca, Czarni Słupsk), ale nie znalazły uznania w oczach trenerów.

 

Do 19 czerwca chcemy mieć skompletowany skład – kończy Sagan.

źródło: Express Bydgoski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved