Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Gajgał w barwach MKS Dąbrowa Górnicza

Katarzyna Gajgał w barwach MKS Dąbrowa Górnicza

fot. archiwum

Wreszcie dobra wiadomość dla kibiców MKS Dąbrowa Górnicza. Po odejściu środkowej Katarzyny Wysockiej, dąbrowscy działacze już znaleźli jej następczynię. Będzie nią Katarzyna Gajgał z Aluprofu Bielsko-Biała.

W przyszłym sezonie barwy zagłębiowskiej drużyny będzie reprezentować doświadczona środkowa Katarzyna Gajgał . Nowy "nabytek" MKS-u poszła w ślady swojej koleżanki z klubu Joanny Staniuchy-Szczurek , która po kilku latach gry w BKS Aluprof Bielsko-Biała postanowiła poszukać nowych wyzwań i zdecydowała się na przeprowadzkę do Dąbrowy Górniczej.

 

Popularna "Lady Gaga" w klubowej siatkówce zdobyła już wszystko. 28-letnia wychowanka SMS-u Sosnowiec dwa razy sięgała po brązowy medal (2000, 2007), raz po złoto (2003) i trzykrotnie cieszyła się z wygranej w Pucharze Polski (2004, 2006, 2009). W minionych rozgrywkach, mimo wielkiego apetytu na złoto, przegrała z BKS-em finałowe starcia o mistrzostwo Polski przeciwko Muszyniance Fakro Muszyna i musiała zadowolić się srebrem, ale na otarcie łez pozostał triumf w Pucharze Polski. Do bogatej kolekcji medali Plus Ligi Kobiet na pewno będzie chciała dołożyć sukces międzynarodowy. Była już w kadrze Marco Bonitty, ale "złotka" nie zdobyły wtedy żadnego medalu. Na szczęście znalazła się w kadrze powołanej pod koniec kwietnia przez Jerzego Matlaka. Miejmy nadzieję, że środkowa MKS-u Dąbrowa Górnicza wystąpi we wrześniowych mistrzostwach Europy i da dąbrowskim kibicom powody do radości.źródło: sportowezaglebie.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved