Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Jaszewska nadal w Budowlanych

Jaszewska nadal w Budowlanych

fot. archiwum

Katarzyna Jaszewska, która miała duży wkład w awans siatkarek Organiki Budowlani do Plus Ligi, pozostaje w łódzkim klubie. Wczoraj przedłużyła swój kontrakt na następne dwa lata.

Uzgodnienia kontraktowe między mną i kierownictwem klubu trwały dość długo, ale to normalne zjawisko w sporcie zawodowym – tłumaczy siatkarka. – Mogę powiedzieć, że klub spełnił moje oczekiwania. Cieszę się również z tego, że mogę pozostać w swoim rodzinnym mieście, w którym, co zrozumiałe, czuję się najlepiej .

 

Na jakie sukcesy Organiki Budowlani w PlusLidze mogą liczyć łódzcy sympatycy siatkówki? 

Nasza drużyna nie jest jeszcze do końca skompletowana, a więc trudno dziś powiedzieć, jak będzie silna. Teraz staniemy przed o wiele trudniejszym wyzwaniem, ponieważ przyjdzie się nam mierzyć z rywalkami z górnej półki polskiej siatkówki. Podzielam pogląd władz klubu, że w pierwszym sezonie naszych występów w PlusLidze sukcesem będzie utrzymanie się przez nas w tym doborowym gronie. Ale może uda się wywalczyć coś więcej?

 

Menedżer Organiki Budowlani, Marcin Chudzik potwierdził w rozmowie z nami, że w przyszłym tygodniu zostaną zawarte dalsze kontrakty z wartościowymi siatkarkami z zewnątrz. Ma też zostać podpisana umowa sponsorska z poważnym kontrahentem. Można więc mieć nadzieję, że budżet drużyny Organika Budowlani na ten sezon będzie rzeczywiście kształtować się w granicach 2,5 miliona złotych.

źródło: Express Ilustrowany

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved