Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > W Kędzierzynie startują MP oldbojów

W Kędzierzynie startują MP oldbojów

fot. archiwum

Będzie to już 14. edycja MP oldbojów, które potrwają do niedzieli. Turniej "wraca" do Kędzierzyna-Koźla po rocznej przerwie. Na starcie stanie 381 zawodników z 38 drużyn. Rozegrane zostaną aż 72 mecze w pięciu kategoriach wiekowych (od 35 do 55 lat).

To rekord uczestników i spotkań. Najsilniej obsadzona została kategoria plus 45 lat, w której o zwycięstwo walczyć będzie dwanaście drużyn.

Na liście zgłoszeń jest między innymi Płomień Milowice, który broni tytułu w swojej kategorii wiekowej zdobytego przed rokiem w Olsztynie. W barwach tej ekipy kibice zobaczą zdobywców Pucharu Europy z 1978 roku: Ryszarda Boska, Wiesława Pawlika, Jarosława Szopę, Mariana Kardasa i Waldemara Wspaniałego.

Wśród wielu sław polskiej siatkówki pojawią się między innymi Rafał Legień, Jerzy Zwierko, Grzegorz Wagner, Marek Ciaszkiewicz, Roman Bartuzi, Leszek Urbanowicz oraz świetnie znani na Opolszczyźnie: Sławomir Gerymski, Krzysztof Wójcik i Zbigniew Żukowski.Mecze eliminacyjne rozpoczną się w piątek o godz. 19.00 i potrwają do godz. 23.00. W sobotę dokończenie kwalifikacji (od godz. 9.00), mecze finałowe zaplanowano na niedzielę (od 13.00), a oficjalne zakończenie rozpocznie się o godz. 16.30. Areną zmagań będzie hala "Azoty" przy ul. Mostowej.

źródło: nto.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved