Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Nowy prezes Jastrzębskiego Węgla

Nowy prezes Jastrzębskiego Węgla

fot. archiwum

Jak poinformował serwis internetowy drużyny Jastrzębskiego Węgla Rada Nadzorcza Klubu Sportowego Jastrzębski Węgiel S.A. na posiedzeniu w dniu 14 maja przyjęła rezygnację Sławomira Kozłowskiego z funkcji prezesa.

Jednocześnie została podjęta decyzję o powierzeniu obowiązków prezesa z dniem 15 maja 2009 Zdzisławowi Grodeckiemu . Przypomnijmy, że do tej pory pełnił on funkcję wiceprezesa i dyrektora sportowego Jastrzębskiego Węgla.

 

Dotychczas Grodecki od 2003 roku pełnił w klubie funkcję dyrektora sportowego. – To naturalne przejście. Nie doszukiwałbym się w tym żadnych podtekstów. Pan Kozłowski złożył rezygnację, a rada nadzorcza ją przyjęła. Czy teraz będę łączył obie funkcje? Nie jest to wykluczone, ale wyjaśni się to dopiero po walnym zgromadzeniu, które odbędzie się pod koniec maja – mówi Grodecki, m.in. współautor awansu jastrzębskich siatkarzy do I ligi. 

Kozłowski , który jest przewodniczącym związku zawodowego "Solidarność" w Jastrzębskiej Spółce Węglowej, sprawował rządy w siatkarskim klubie przez trzy lata. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie doszło do ostrego konfliktu pomiędzy związkowcami a władzami spółki, która jest głównym sponsorem Jastrzębskiego Węgla.

źródło: Gazeta Wyborcza, ksjastrzebskiwegiel.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved