Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Marta Haładyn zostaje w Impel Gwardii

Marta Haładyn zostaje w Impel Gwardii

fot. archiwum

Szósta ekipa minionych rozgrywek PlusLigi Kobiet, Impel Gwardia Wrocław, buduje nowy skład. Taki, który nie rozsypie się z powodu napiętego terminarza. Przypomnijmy bowiem, że ekipa Rafała Błaszczyka zapewniła sobie udział w Challenge Cup.

Czy doń przystąpi, to się dopiero okaże. Chęci nie brakuje, niezbędna jest jeszcze pomoc miasta.

 

Kto ma stanowić o sile nowej drużyny? – Właśnie dogadaliśmy się z Martą Haładyn. To cieszy, bo miała przecież kilka propozycji, m.in. z Piły – mówi nam prezes sekcji Jacek Grabowski . 

Zatem pierwsza rozgrywająca jest. Środek też już obstawiony. Do Zuzanny Efimienko i Aleksandry Szafraniec dołączyła 18-letnia Dominika Sobolska , córka byłego siatkarza Gwardii, która ukończyła w Belgii szkołę mistrzostwa sportowego.

 

Jeśli chodzi o pozycję libero, pozostajemy przy dwójce Aleksandra Krzos i Agnieszka Jagiełło. Na ukończeniu są także rozmowy z Bogusią Barańską i Kasią Mroczkowską – dodaje szef sekcji.

 

Niebawem pojawią się nowe nazwiska. – Szykujemy małą falę uzdolnionej młodzieży, która niebawem stanowić będzie o sile siatkówki w Polsce – zapewnia nas Jacek Grabowski. Oby tak było.

 

Skoro ktoś przyjdzie, ktoś musi też odejść. Na razie padło na Agnieszkę Starzyk , która wyleczyła bark i szuka nowego pracodawcy. Ważą się natomiast losy Aleksandry Kruk i Marty Czerwińskiej .

 

Autor tekstu: Wojciech Koerber – POLSKA Gazeta Wrocławska

źródło: Gazeta Wrocławska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved