Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Stanisław Gościniak: Najgroźniejsi będą Włosi

Stanisław Gościniak: Najgroźniejsi będą Włosi

– Nie powinniśmy mieć większych problemów z pokonaniem Rumunii i Izraela, a największe zagrożenie stanowić będą dla nas Włosi – twierdzi trener reprezentacji Polski juniorów, Stanisław Gościniak, przed turniejem kwalifikacyjnym MŚ.

W najbliższy piątek, 15 maja 2009 r. reprezentacja Polski juniorów rozpocznie walkę o awans do mistrzostw świata. Grupowymi rywalami biało-czerwonych w turnieju kwalifikacyjnym we włoskiej miejscowości La Spezia, będą zespoły Rumunii, Izraela oraz Włoch.

Nie powinniśmy mieć większych problemów z pokonaniem Rumunii i Izraela, a największe zagrożenie stanowić będą dla nas Włosi – twierdzi trener reprezentacji Polski juniorów, Stanisław Gościniak.Szkoleniowiec biało-czerwonych podkreślił, że na zgrupowaniu w Szczyrku, gdzie zawodnicy przygotowywali się do turnieju, mieli okazję obejrzeć materiały filmowe z grą Włochów. – Dzięki temu wiemy mniej więcej czego spodziewać się po gospodarzach turnieju. Poza tym, mecz z Włochami rozegramy jako ostatni w swojej grupie, więc wcześniej będziemy mogli zobaczyć jak się prezentują na żywo – powiedział Stanisław Gościniak.

Przypomnijmy, że awans na mistrzostwa świata, które odbędą się w dniach 8-19 lipca odbędą się w Indiach, uzyska drużyna, która zajmie pierwsze miejsce w grupie.

źródło: PZPS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacje młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved