Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Sirianis Hernandez zostaje w Radomiu

Sirianis Hernandez zostaje w Radomiu

fot. archiwum

Na tę informację fani Jadaru Radom czekali długo. Przyjmujący Sirianis Mendez Hernandez także w przyszłym sezonie będzie reprezentował klub na parkietach Plus Ligi. Dzisiaj nowy kontrakt podpisał Robert Prygiel.

Kto by się spodziewał przed tygodniem, gdy menedżer Kubańczyków Sirianisa Mendeza Hernandeza oraz Maikela Salasa Moreno wywindował do granic absurdu kwoty nowych kontraktów, że będa oni występowali w przyszłym roku w Radomiu. – Długie rozmowy zakończyły sie jednak naszym ogromnym sukcesem. Obydwaj zostają na kolejny rok w Radomiu – poinformował RadomSport.pl tuż po zakończeniu negocjacji prezes Jadaru Tadeusz Kupidura .

 

Co ciekawe, także dzisiaj nastąpiło podpisanie kontraktu z Robertem Pryglem , którego szczegóły zostały omówione jeszcze w ubiegłym tygodniu. – W tej sytuacji pozostała nam do zakończenia ruchów transferowych kwestia środkowego. Nie jest tajemnicą, że w Jadarze zagra Damian Domonik, albo "Józek" Hernandez z Resovii. Tę kwestię jednak również musimy przeanalizować ze szkoleniowcem na spokojnie – tłumaczy Kupidura . 

Autor: Michał Podlewski (RadomSport.pl)

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved