Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Rozmowy o przyszłości Czarnych Radom

Rozmowy o przyszłości Czarnych Radom

fot. archiwum

Kto poprowadzi zespół Czarnych Radom w nowym sezonie, a kto ewentualnie wzmocni drużynę? Na te pytania odpowiedź poznamy do końca maja. Jak na razie trwa szukanie sponsorów dla radomskiego klubu.

Na radomskim podwórku siatkarskim informacje zdominowały ostatnio doniesienia z występującego w PlusLidze Jadaru. Uwadze nie uszedł rzecz jasna awans kadetów Czarnych do finałów mistrzostw Polski, jednak kibiców siatkówki zastanawia, jak będzie wyglądał zespół seniorów i kto go poprowadzi.

Na razie trwa okres roztrenowania i można powiedzieć, że na treningach bawimy się z piłkami. Zarząd tymczasem prowadzi poszukiwania osób chętnych do wsparcia naszego klubu – podkreśla trener Jacek Skrok. Na pytanie jednak, czy nadal będzie wespół z Wojciechem Stępniem prowadził ekipe seniorów nie zna odpowiedzi. – Nadszedł czas na rozmowę o przyszłości Czarnych i na pewno do końca maja usiądziemy z prezesem i porozmawiamy co dalej – informuje RadomSport.pl szkoleniowiec. – Dopiero po ewentualnym wyznaczeniu sobie celów, będziemy robili przymiarki do nowego zespołu – podkreśla.

W tej chwili jest już niemal przesądzone, że w przyszłym sezonie w Czarnych nie wystąpią Grzegorz Szumielewicz, który zasili Jadar oraz Michał Doliński. Ten ostatni zrezygnował na razie z występów na siatkarskich parkietach.Autor: Michał Podlewski (RadomSport.pl)

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved