Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Młodzicy z Międzyrzecza gospodarzami MP w siatkówce

Młodzicy z Międzyrzecza gospodarzami MP w siatkówce

Od piątku do niedzieli w Międzyrzeczu rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Młodzików w piłce siatkowej. O miejsce na podium walczyć będą międzyrzeczanie z UKS Kasztelan.

Kasztelan przy Gimnazjum nr 2 w Międzyrzeczu: Karol Figiel, Adrian Sławiński, Szymon Gregorowicz, Mateusz Pihan, Mateusz Szulikowski, Mateusz Waltrowski, Maciej Gajek, Mateusz Kaczorek, Ryszard Makowski, Patryk Jakubczak i Paweł Kowalczyk. To oni pod koniec kwietnia we własnej hali wywalczyli awans do finałów MP.

Władze Polskiego Związku Piłki Siatkowej przychyliły się do wniosku dyrektora szkoły Krzysztofa Marca i zdecydowały, że impreza rozegrana zostanie w Międzyrzeczu. A konkretnie w hali sportowo-widowiskowej na os. Kasztelańskim.Trzy dni emocji

W piątek o 8.30 podopieczni Bogusława Kowalika, Łukasza Iwińskiego i Wojciecha Wesołowskiego zmierzą się w hali z zawodnikami AZS UWM Olsztyn, a o 10.00 odbędzie się oficjalne rozpoczęcie imprezy. Rywalami lubuszan będą także siatkarze KS Metro Warszawa, WUKS Junior Stolarka Wołomin, UKS Piątka Turek, AZS PWSZ Nysa, BBTS Włókniarz Bielsko Biała i AKS Resovia Rzeszów.

W sobotę o 9.00 w hali kolejna odłona mistrzostw, natomiast w niedzielę od 9.00 rozegrane tam zostaną mecze finałowe. Międzyrzeczanie nie kryją apetytu na sukces. – Poziom wszystkich zespołów jest bardzo wyrównany, dlatego każdy zespół może być albo pierwszy, albo ostatni. Naszych uczniów z pewnością podbudował wywalczony w poniedziałek tytuł mistrzów wojewódzkiej gimnazjady w siatkówce – mówi dyrektor Gimnazjum nr 2 Krzysztof Marzec.

*Autorem tekstu jest Dariusz Brożek (Gazeta Lubuska)

źródło: Gazeta Lubuska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacje młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved