Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Anna Barańska: Cieszymy się z tego, co zdobyłyśmy

Anna Barańska: Cieszymy się z tego, co zdobyłyśmy

fot. archiwum

Anna Barańska była jedną z najlepszych zawodniczek PlusLigi Kobiet w sezonie 2008/2009. Przyjmująca BKS Aluprof Bielsko-Biała opowiada o minionych już rozgrywkach, a także planach na przyszłość i pobycie w kadrze.

Puchar Polski i wicemistrzostwo – taki jest wasz dorobek po sezonie 2008/2009. Czy mimo wszystko czuć pewien niedosyt?

 

Anna Barańska:Pewien niedosyt czuć, bo mimo, iż były to ciężkie spotkania, to rywalizację zakończyłyśmy już po trzech meczach. Musiałyśmy więc przełknąć gorycz porażki i odebrać srebrne medale. Wydaje mi się jednak, że jest to jednak krok do tego, aby w Bielsku-Białej powstał bardzo silny zespół. Zdobyłyśmy Puchar Polski, dzięki czemu zagramy w Lidze Mistrzyń, dlatego wszystko jest na dobrej drodze. 

Jak powiedziałaś, z Muszyną zagrałyście w finale trzy razy, trzykrotnie ulegając 2:3. Czego zabrakło, żeby w którymś z tie-breaków odwrócić losy potyczki z Muszynianką?

 

Ten sezon jest już zakończony, dlatego nie chcę się wypowiadać na temat tego, co już za nami. Cieszmy się z tego, co udało nam się zdobyć. A w swoim dorobku mamy przecież wicemistrzostwo i Puchar Polski. Wydaje mi się, że to dobry wynik.

 

Najważniejsza informacja dla bielskich kibiców przed następnym sezonem to fakt, że Ania Barańska pozostaje w Bielsku-Białej. Kiedy podjęłaś ostateczną decyzję?

 

Kwestia tego, kiedy podjęłam decyzję jest mało ważna. Skończył mi się kontrakt, dostałam kilka ciekawych i atrakcyjnych ofert, ale zdecydowałam, że pozostaję w BKS-ie.

 

Nowym szkoleniowcem kadry został Jerzy Matlak. Jeśli trener zadzwoni z propozycją gry w biało-czerwonych barwach przyjmiesz propozycję bez wahania?

 

Telefony już były, rozmawiałam z trenerem i stawiam się na najbliższe zgrupowanie reprezentacji. Dalej będę więc występować w kadrze.

źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved