Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Zbigniew Bartman zawodnikiem Gazpromu-Jugra Surgut

Zbigniew Bartman zawodnikiem Gazpromu-Jugra Surgut

fot. archiwum

Zbigniew Bartman opuszcza AZS Częstochowa. W sezonie 2009/2010 będzie reprezentował barwy rosyjskiego Gazpromu-Jugra Surgut - zespołu, w którym wcześniej występowali inni reprezentanci Polski, Robert Prygiel i Łukasz Kadziewicz.

Po udanych występach w barwach AZS Domex Tytan Częstochowa, gdzie wraz z kolegami osiągnęliśmy historyczny sukces w Pucharach Europejskich, a także zajmując 5 miejsce w Pluslidze zapewniliśmy kontynuację wieloletniego uczestnictwa zespołu w rozgrywkach międzynarodowych, otrzymałem oferty od kilku zespołów Superligi – napisał na swojej stronie internetowej Zbigniew Bartman . – Najbardziej konkretna i satysfakcjonująca była z Surgutu, w którym poprzednio z powodzeniem występowali Robert Prygiel i Łukasz Kadziewicz, zostawiając bardzo dobre opinie o polskich zawodnikach, co niewątpliwie było pomocne w negocjacjach.

 

Mam nadzieje,że po występach w Pluslidze, Serie A1, lidze tureckiej, gra w Superlidze pozwoli mi na dalszy rozwój umiejętności i zdobycie kolejnych doświadczeń. Korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim kibicom, a szczególnie wspaniałym kibicom AZS-u za doping, wspieranie w trudnych chwilach, radość ze zwycięstw. Pożegnania są zawsze trudne, ale przed nami sezon reprezentacyjny z licznymi imprezami i okazjami do spotkań – dodał Bartman.źródło: zbigniewbartman.cba.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved