Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Sylwia Wojcieska w Stali Mielec

Sylwia Wojcieska w Stali Mielec

fot. archiwum

Zarząd klubu Stal Mielec spotkał się we wtorek z Sylwią Wojcieską, która w zakończonym sezonie reprezentowała barwy Calisii Kalisz. Zawodniczka oraz klub porozumieli się w sprawie kontraktu i w przyszłym sezonie Wojcieska zagra w Stali.

Pani Sylwia będzie naszą zawodniczką od 1 lipca – powiedział sternik mieleckiego klubu, Marian Grzanka .

 

Przypomnijmy, że Sylwia Wojcieska występuje na pozycji środkowej bloku. Ma 193 cm wzrostu. Jej zasięg w ataku wynosi 305 cm, zaś w bloku 295 cm. Reprezentowała Polskę w kadrze kadetek oraz juniorek. Na swoim koncie ma wiele reprezentacyjnych sukcesów, m.in.: brąz MŚ z kadetkami (2001) czy brąz MŚ z juniorkami (2003). 

W sezonie 2007/2008 z Winiarami Kalisz zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski. Dotychczas grała w klubach: MKS Pruszków, Wisła Kraków, KS Dalin Equus Myślenice oraz Calisia Kalisz.

 

Mielczanki we wtorek spotkały się po dwutygodniowej przerwie i rozpoczęły tzw. okres roztrenowania. Na zajęciach zabrakło tylko Katarzyny Zaroślińskiej , która rozpoczęła zgrupowanie w kadrze B. Niewykluczone jednak, że zawodniczka do Mielca już nie wróci. Jej kontrakt z Muszynianką nie doszedł do skutku, ale siatkarka uzgodniła warunki z Budowlanymi Łódź, gdzie trenerem będzie Wiesław Popik .

źródło: inf. własna, kkstalmielec.net, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-05-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved